Praca u nas

Pracuj w Rubik Music School

Czekamy na Ciebie

Przedszkole Rubik Music School poszukuje uśmiechniętych pracowników z otwartą głową i chęcią rozwijania pasji.

Lokalizacje przedszkoli RMS:
Ochota – Usypiskowa 14, Drawska 11, Mokotów – Domaniewska 41

Oferujemy

– pracę w przyjaznej atmosferze w gronie młodych osób
– opiekę merytoryczną
– 8 godzinny dzień pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku /godziny pracy przedszkola: 7.30-17.30/
– opiekę medyczną MEDICOVER
– wyżywienie i socjal
– wsparcie w realizacji zadań i rozwoju zawodowym
– komfortowe warunki do pracy oraz wszelkie materiały do realizacji celów zawodowych, możliwość doposażenia sal wg preferencji nauczyciela

Główne zadania w pracy:

– opieka nad dziećmi
– prowadzenie zajęć dydaktycznych
– zaangażowanie w rozwój dzieci i cały proces opiekuńczo-wychowawczy
– dbanie o relacje z rodzicami oraz współpracownikami

Nasze oczekiwania:

– wykształcenie kierunkowe /ew. studia w trakcie
– doświadczenie w pracy z dziećmi
– kreatywność, asertywność,  łatwość nawiązywania kontaktu z nowymi osobami
– dobra organizacja pracy
– pozytywne myślenie i chęć realizacji własnych pomysłów

Kandydatury na pomoce nauczycieli oraz nauczycieli anglojęzycznych również mile widziane.
Jeśli szukasz pracy w przyjaznym środowisku, wyślij swoje CV na e-mail i dołącz do naszego zespołu: