“Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów”.

Pitagoras

Rubik Music School to miejsce niezwykłe, w którym Państwa dzieci pokochają muzykę i   odkryją  w sobie talent. Tutaj także  w atmosferze radości i zabawy zostaną przygotowane do szkoły i w naturalny sposób opanują podstawy języka angielskiego.

Dzięki niezwykłym autorskim zajęciom dzieci mają stały i intensywny kontakt zarówno z językiem angielskim (tzw. immersja językowa), jak i ze światem muzyki. Zajęcia te realizowane są w ramach czesnego.

Program naszego przedszkola został stworzony w taki sposób, aby rozbudzić w dzieciach ciekawość świata, pokazać im piękno różnorodności mającej odzwierciedlenie w sztuce. Dzięki uniwersalnemu językowi muzyki oraz codziennym lekcjom języka angielskiego, w naszym przedszkolu doskonale czują się wszystkie dzieci, również te wyróżniające się narodowością czy nieznające języka polskiego.

Tylko u nas rodzice z dziećmi mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowych koncertach i warsztatach muzycznych organizowanych przez Piotra Rubika.

Nasze Przedszkola mieszczą się w Warszawie. Więcej informacji o poszczególnych placówkach, kliknij: RMS Mokotów lub RMS Ochota.


NASI
PARTNERZY